Türk Kızılay Tekirdağ Şubesi Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirecek

0
230

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türk Kızılay’ın şubeleri olağan genel kurullarını gerçekleştiriyor. Bunlardan biri de bölgesinin en önemli hizmet neferlerinden biri olan Tekirdağ Şubesi olacak. Tekirdağ Genel Kurulu’na Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık da katılacak.

Kızılay’ın gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı insani yardım operasyonlarda önemli bir yere sahip olan, bölgenin dinamiklerini harekete geçirerek ihtiyaç sahibi daha fazla insana yardım ulaştırılmasını sağlayan Tekirdağ Şubesi Olağan Genel Kurulu’nu delegeleri, gönüllüleri ve il protokolünün katılımıyla gerçekleştirecek. Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, şube yöneticilerini ve gönüllülerini yalnız bırakmayacak.

Genel Kurulda Kızılay’ın son yıllarda gerçekleştirdiği önemli insani yardım çalışmalarından örnekler verip, Kızılay’ı geleceğe daha güçlü taşıyacak projeleri de anlatacak olan Genel Başkan Kınık, yeni dönem stratejisine dair ipuçları da verecek.

Kızılay tarihinin önemli adımlarından biri olan Tekirdağ Şubesi Olağan Genel Kurulu 24 Şubat Pazar günü ( yarın ) saat 14.30’da Kızılay Tekirdağ Şube Başkanlığı Malkara Yolu Üzeri 2. Km’de yapılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here