TOKİ TEKİRDAĞ’DA ARSA SATIYOR

0
773

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı kurumlardan Toplu Konut İdaresi, 32 şehirdeki farklı nitelik ve büyüklüklerdeki 242 arsasını açık artırma usulü satışa sundu. Toplam 2 milyon 198 bin 188 metrekare büyüklüğe sahip arsaların muhammen satış fiyatları 1 milyar 110 milyon lira tutuyor.

TOKİ’nin iştiraki kurumlardan Emlak Yönetim A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan müzayede, TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda eş zamanlı olarak 28 Mart 2019 perşembe günü saat 13.30’da başlayacak ve www.emlakyonetim.com.tr internet adresinden canlı olarak yayınlanacak.

Arsaların nitelikleri ve bulundukları şehirler

Konut, turizm, ticaret, eğitim, sağlık, rehabilitasyon merkezi, konut dışı kentsel çalışma, sosyal ve kültürel tesis, akaryakıt istasyonu, küçük sanayi sitesi, sanayi imarlı olan arsalar; Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bitlis, Burdur, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, Karabük, Karaman, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Mersin, Muğla, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova ve Yozgat şehirlerinde bulunuyor.

ARSA DETAYLARINA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://bit.ly/2NYHerz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here