TRAKYAKA Yönetimi Lüleburgaz’da Bir Araya Geldi

0
238

Trakya Kalkınma Ajansı Mart Ayı olağan Yönetim Kurulu toplantısı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım başkanlığında Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Bahçıvan Gıda fabrikasında gerçekleştirildi.

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından Ajans Yönetim Kurulu Toplantısı Genel Sekreter Mahmut Şahin’in gündemi arz etmesiyle başladı. Sanayide Dijital Dönüşüm Güdümlü Projesi’nin görüşülmesinin ardından Nisan ayında gerçekleştirilecek olan Hestourex Dünya Sağlık, Spor Turizmi Kongresi ve Fuarı’na katılım sağlanması hususunda görüş birliğine varıldı. Balkan ülkelerinden Bölgemize katkısı olacak fuarlar ve katılım imkanları değerlendirilerek, 2018 Mali Destek Programlarının 6 aylık program raporunun sunumu gerçekleştirildi. Toplantı dilek ve temennilerin iletilmesi ile sona erdi.

Toplantının ardından Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Ajans Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberindeki heyet fabrikayı gezdi. İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Bahçıvan Gıda’nın sahibi Erdal Bahçıvan peynir üretim süreçleri ve fabrika hakkında gelen heyete bilgi verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here