GENÇ FENERBAHÇELİLERDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK AYIP

0
298

Genç Fenerbahçeliler söz verdikleri Kütüphane 6 aydır tamamlanmayı bekliyor. Kütüphaneyi sarı –  laciverte boyayarak bıraktılar.

Kumbağ İlkokulu öğrencilerinin sevinçle karşıladıkları kütüphane projesi, sarı lacivertliler tarafından tamamlanmayarak hayal kırıklığı yarattı. Duvarları sarı ve laciverte boyayıp yarım bırakılan kütüphane, raflarını ve kitaplarını bekliyor. Okulların açılmasına rağmen proje ile ilgili hiçbir Tekirdağ Genç Fenerbahçeli yöneticisine ulaşılamıyor.

OKUL YÖNETİMİ VE VELİLER TEPKİLİ

Ülkenin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe camiası taraftar gurubuna böyle bir hareketin yakışmadığını belirten okul yönetimi ve veliler, boyanan kütüphanenin bir an önce bitirilmesini istiyor. Veliler; Kütüphene projesini tamamlamayan Tekirdağ Genç Fenerbahçeliler’ den isteğimiz, ya kütüphaneyi bitirin ya da gelin salonumuzdan sarı lacivert boyayı kaldırarak eski haline çevirin” dediler. Kütüphane olacak diye elektrik ve aydınlatma masrafını okul yönetimi tarafından karşıladığını dile getiren Kumbağ İlkokulu Yönetimi; zaten sınırlı olan bütçemizden, karşıladığımız masrafları düşünmediklerini, sadece öğrencilerimizin daha ferah ve güzel bir kütüphaneye sahip olamadıkları için çok üzüldüklerini belirttiler.

KAYNAK: TEKİRDAĞ GÜNAYDIN GAZETESİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here