SÜLEYMANPAŞA’NIN YOLLARI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR

0
207

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında hummalı bir şekilde sürdürülen yol yapım çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Hafta sonu Zafer mahallesinde, hafta başı itibariyle de Karadeniz mahallesinde asfaltlama çalışmaları start aldı.
   

Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Zafer ve Karadeniz mahallelerinde yapılacak çalışmaları yerinde inceledi. Asfaltlamaya uygun hale getirilen güzergahlarda yapılacak çalışmaları planlayan Başkan Yüksel, mahalle sakinleriyle sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.
   

Hafta sonu itibariyle Zafer mahallesinde başlayan asfaltlama çalışmalarını, hafta başında Karadeniz mahallesi takip etti.
   

Şehrin bir çok noktasında eş zamanlı olarak yol ve kaldırım çalışması yaptıklarını ifade eden Başkan Yüksel, “Cadde ve sokaklarda yapacağımız düzenlemeyle mahallelerimize yeni bir çehre kazandıracağız. Ekiplerimizle birlikte yerinde yaptığımız planlamanın ardından ‘Ya Allah, Bismillah!’ dedik. İlçemizdeki tüm ana arterlerimizi aynı şekilde düzenleyeceğiz. Aydoğdu, Çınarlı, Karadeniz, Çiftlikönü, Ördeklidere ve diğer merkezlerimizdeki tüm alanlarda aynı uygulamayla ilçemizin çehresini değiştireceğiz. Şimdiden şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here