Rektör Şahin Çocuk Hastalara Oyuncak Dağıttı

0
312

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği ile Çocuk Cerrahi Kliniğinde yatmakta olan hastalara Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin beraberindeki heyet ile birlikte oyuncak hediye etti.

Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’e eşi Selda Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Eker ve eşi Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşegül Akdoğan Eker, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Erdoğan Gültekin, Öğretmen Hatice  Çakıcı ile hastane yönetimi eşlik etti.

Rektör Şahin, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak Hastanemizde yatmakta olan hastalarımıza sağlık hizmetini en iyi şekilde sunarken bir yandan da moral desteği sunmak istiyoruz. Bu açıdan bu tür faaliyetleri önemsiyoruz.” sözlerine yer verirken, önümüzdeki süreçte bu etkinliklerin devam edeceğini kaydetti.

Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yatmakta olan çocuk hastalarla samimi olarak sohbet eden Rektör Şahin, onlara çeşitli hediyeler takdim ederken, aileleri ile de görüşerek hastaların durumları hakkında detaylı bilgi aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here