Ramis Çınar Tüyap İstanbul Kitap Fuarı’nda

0
559

Yazdığı romanlarla edebiyat dünyasında adını duyuran, roman yazarı Ramis Çınar, Tüyap İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu.

Bu yıl 35’incisi düzenlenen, Tüyap Kitap Fuarı her yıl olduğu gibi, Türkiye ve yurtdışından pek çok yazar, şair, yayıncı ve okurların buluşmasına sahne oldu. Kitap Fuarı’nın bu yılki konukları arasında, geçtiğimiz Ağustos ayında dördüncü romanı Ömrümün Dört Mevsimi’ni yayımlayan Ramis Çınar da vardı. Postiga Yayınları standında gerçekleştirilen imza gününde Ramis Çınar’a, her yaştan okurlar kitaplarını imzalattı. İmza gününe katılanlar arasında Çınar’ın 2009 yılından bu yana yayınlanan Söylenmemiş Sözler, Elveda Rumeli, Aşk Hayat ve Arayış ile Ömrümün Dört Mevsimi adlı romanlarının dördünü de imzalatmaya getiren okurlar da vardı. Fuar organizasyonunun ilk iki gününde Senem Tekinkoca, Meltem Özkaya, Semra Şenol, Ufuk Yetişkin ve Simge Üngör ile birlikte okurlarıyla buluşan Çınar, onlarla sohbet ederek kitapla ilgili yorumlarını dinledi.

Tüyap İstanbul Kitap Fuarı’nda Postiga Yayınları İmtiyaz Sahibi Nurettin Hacıkurtiş ve Yayınevi Koordinatörü Burçin Çelik Gürbulut da, imza günlerinde yazar kadrosunun yanında yer aldı.

imza-gununden-kareler-4-1

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here